Hyundai Motor представляє перші фото STARIA – нової моделі MPV сегменту з преміальним та футуристичним дизайном

SEOUL, 11 березня 2021 р. - Hyundai Motor Company сьогодні представила тизерні зображення STARIA, нової лінійки багатоцільових автомобілів (MPV) бренду.
STARIA відображає прагнення Hyundai очолити майбутню індустрію мобільності, як постачальника рішень «Smart Mobility Solution» згідно баченням бренду «Прогрес заради людства». STARIA оснащена широким, орієнтованим на водія функціоналом, та футуристичними елементами дизайну, що забезпечить новий досвід для водіїв та пасажирів та зробить проведений час у дорозі більш продуктивним та корисним.
STARIA пропонує вражаюче футуристичний та загадковий зовнішній вигляд, що схожий на космічний корабель. Передня частина автомобіля виділяється довгою горизонтальною лінією денного ходового світла та фарами, розташованими знизу. Відчуття космічного корабля посилюється великими панорамними вікнами, що підкреслюють відкритість інтер’єру. Висота салону також оптимізована для комфорту та зручності, що робить його ідеальним як для ділового, так і для сімейного використання.
"STARIA - це новий модельний ряд MPV від Hyundai, який відкриває нову еру мобільності", - сказав Санг Юп Лі, старший віце-президент та керівник глобального дизайну Hyundai. "STARIA подарує абсолютно новий досвід та цінні пропозиції для клієнтів завдяки своїм безпрецедентним особливостям дизайну".
STARIA Premium, який буде доступний на деяких ринках, виводить мобільність на новий рівень, а спортивно-преміальні функції та ексклюзивні варіанти оформлення забезпечать ще більш розкішний вигляд та відчуття.
Найближчими тижнями Hyundai Motor розкриє більше деталей про STARIA та STARIA Premium.

Сообщение отправлено!

В ближайшее время с вами свяжется менеджер для уточнения информации.

Тест-драйв

Выберите марку автомобиля

Обработка персональных данных

Запись на сервис

Автомобиль

Личные данные

Обработка персональных данных

Обратный звонок

Выберите департамент
Обработка персональных данных